Aktualności

Konferencja E-wolucja partnerem medialnym Profitmeet 2023!

Konferencja E-wolucja partnerem medialnym Profitmeet 2023!

Kolejna edycja Profitmeet, “Zwiększ zysk dzięki e-commerce”, której jesteśmy Partnerem Medialnym już 21 i 22 lutego 2023 !

Świat e-commerce to ogromne możliwości rozwoju, ale również wielkie wyzwanie dla przedsiębiorców. Chcesz by Twój biznes, dzięki internetowej sprzedaży zagranicznej, zaczął generować kilkukrotnie wyższe obroty? Poznaj tajniki sprzedaży na międzynarodowych marketplace’ach podczas PROFITMEET.
PROFITMEET to konferencja online skierowana zarówno do dużych i małych przedsiębiorstw oraz pasjonatów e-commerce. Dzięki niej dowiesz się jak rozpocząć lub rozwinąć sprzedaż internetową na rynkach zagranicznych. Wśród prelegentów znajdzie się również Global24, który opowie o przesyłkach i zwrotach zagranicznych w e-commerce. Więcej o Global24 tutaj: www.global24.com .
Podczas konferencji dowiesz się także jak budować sprzedaż w modelu omnichanell, czyli wielokanałowo, i rozwinąć skrzydła na największych marketplace’ach – Allegro, Amazon, CDiscount, Ebay, e-sklepy, Kaufland, Otto. Będziesz miał okazję czerpać z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów z branży.
Zapisz się już teraz: https://profitmeet.pl/

Serdecznie zapraszamy,
E-wolucja ⭐️

__

Organizatorem wydarzenia jest wielokrotny prelegent i ekspert naszej konferencji Profitcrew.pl, który wdraża firmy na zagraniczne rynki przez sprzedaż na marketplace’ach takich jak Amazon, eBay, Cdiscount, Kaufland czy Otto. Więcej o ich działaniach dowiesz się tutaj: www.profitcrew.pl

0
Jak zwiększyć sprzedaż za granicą ? 🌐

Dołącz do naszej konferencji E-wolucja ⭐️ i zwiększ konkurencyjność swojego sklepu na globalnym rynku!

🟣 08.03.2024, Kraków
🟣 22.03.2024, Łódź
🟣 26.04.2024, Lublin
🟣 13.09.2024, Gdańsk
🟣 27.09.2024, Rzeszów
🟣 11.10.2024, Białystok

Kup bilet !