E-wolucja 2019
Sprzedaż za Granicę

12-13.09.2019, Warszawa, Centrum Konferencyjne Kopernik

Zastanawiałeś się nad sprzedażą na zagranicznych rynkach? Jeżeli tak – ta konferencja jest dla Ciebie!
Z nami zgłębisz tajniki sprzedaży na eBay, Amazon oraz poznasz nowe zagadnienia dotyczące sprzedaży
za granicą. Nie czekaj – zapisz się już dziś!

E-wolucja 2019
Odbędzie się za:

2019/09/12

Poprzednia konferencja

E-wolucja 2018

Konferencja E-wolucja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Z sentymentem wspominamy poprzednie edycje wydarzenia, które zostały docenione przez Uczestników za wysoką wartość merytoryczną. Wasze opinie są dla nas motorem do dalszego działania! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego podsumowania zeszłorocznej edycji konferencji.

Co na Ciebie czeka

Z nami zyskasz więcej!

Dlaczego warto wybrać konferencję E-wolucja? Bo to porządny zastrzyk merytorycznej i praktycznej wiedzy na temat sprzedaży zagranicznej! Włożyliśmy dużo serca i zaangażowania w dopracowanie konferencji tak, aby spełniała oczekiwania uczestników.

Praktyczna wiedza

Tworząc konferencję E-wolucja skupiliśmy się na jednej ważnej rzeczy – wiedzy. Uczestnicząc w naszej konferencji masz pewność, że wychodząc z niej będziesz posiadał pełną wiedzę, która umożliwi zarówno Tobie, jak również Twojej firmie na owocną sprzedaż na rynkach zagranicznych. Nie ma znaczenia czy już sprzedajesz lub dopiero zaczynasz swoje pierwsze kroki w tym kierunku – dajemy 100% gwarancji, że wyjdziesz z naszej konferencji z pełną satysfakcją oraz wiedzą.

Networking

Spotkania jeden na jeden z prelegentami. Jeżeli masz dodatkowe pytanie dotyczące Twoich produktów czy sprzedaży na poszczególnych marketplacach – jest to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki indywidualnej poradzie będziesz miał możliwość rozwiać wszelkie wątpliwości, jak i rozwiązać problemy, z którymi zetknąłeś się w trakcie sprzedaży. Zapisy na odpowiednią godzinę zostają udostępnione po zakupie biletu w mailu potwierdzającym jego zakup.

Podręcznik sprzedawcy

Z myślą o Was przygotowaliśmy we współpracy z naszymi prelegentami szczegółowy opis poszczególnych prelekcji. Dzięki niemu – nawet parę miesięcy po konferencji – jesteście w stanie przypomnieć sobie wszystkie zagadnienia, które poruszaliśmy na konferencji. Znajdziecie szczegółowe opisy poszczególnych prelekcji wraz z ich praktyczną wiedzą oraz poradami mającymi na celu pomóc Wam w danym obszarze.

Całodniowy catering i after party

Zdając sobie sprawę iż konferencja trwa cały dzień – przygotowaliśmy dla Was wszystkich całodniowy bufet mający na celu przytrzymać Was pełnych energii oraz sił do nauki. Dodatkowo pod koniec dnia organizujemy dla Was specjalne przyjęcie, abyście w czasie wolnym mogli nawiązać nowe, ciekawe kontakty oraz wymienić się swoim doświadczeniem pomiędzy innymi uczestnikami konferencji.

Grafik wydarzenia

Agenda

W tym roku postanowiliśmy przygotować 2 programy prelekcji o różnym stopniu zaawansowania. Program STANDARD skierowany jest do osób, które chcą zacząć lub są dopiero na początku swojej drogi w sprzedaży zagranicznej. Program ZAAWANSOWANY przygotowaliśmy dla doświadczonych sprzedawców, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje oraz być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami na rynku
e-commerce. Program zaawansowany opiera się przede wszystkim na warsztatach praktycznych pod czujnym okiem ekspertów.

Pracujemy nad agendą – wkrótce więcej informacji

Organizatorzy

GoGlobal24
OEX E-Business

Sponsorzy Główni

 • Mercheo

Współpraca

Partnerzy Konferencji

 • SN Accounts
 • GIA Trust GmbH
 • Gonito

Patronat Medialny

 • E-Commerce w praktyce
 • Marketer+
 • Sprawny Marketing

Będą z nami

Prelegenci

Zgromadzeni przez nas prelegenci to prawdziwi eksperci w swoim fachu!
Możecie być pewni, że w przystępny sposób podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.
Zajrzyjcie koniecznie do naszej Bazy Wiedzy, gdzie część z nich udostępniła dla Was artykuły.

Cyprian Iwuć

Cyprian Iwuć

CEO Skarpetkowelove.pl / iwuc.pl

Anna Maria Jędrzejczyk

Anna Maria Jędrzejczyk

Dawna managerka w Amazon.de i autorka książki: “Niemiecki w marketingu. Marketingdeutsch”

Adrian Jaroszyński

Adrian Jaroszyński

Konsultant, trener, prelegent, czołowy europejski ekspert Amazon

Damian Wiszowaty

Damian Wiszowaty

CEO Gonito

Konrad Zach

Konrad Zach

Członek zarządu OEX24.com– globalnej platformy marketplace B2B

Marcin Krupicz

Marcin Krupicz

CEO Mercheo

Krzysztof Semp

Krzysztof Semp

Menedżer w Sellbee SA, ekspert Amazon oraz Ebay

Zostańmy w kontakcie!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Wybierz bilet dla siebie

Cennik

Przygotowaliśmy dwa programy konferencji w zależności od stopnia zaawansowania uczestnika. Jeżeli stawiasz pierwsze kroki na rynku e-commerce – wybierz bilet Standard. Jeśli jesteś doświadczonym sprzedawcą i chcesz poprawić swoje umiejętności podczas warsztatów praktycznych – wybierz bilet Zaawansowany. Każdy z biletów zapewnia udział w 2-dniowej konferencji, elektroniczny certyfikat potwierdzający udział, badge konferencyjny oraz udział w niezapomnianym after party!

Uwaga!
Przy zakupie min. 5 biletów – 10% zniżki!

Promocja EARLY BIRDS obowiązuje do 31.05.2019

550 zł netto Early birds 450 zł netto

Bilet Standard

2 dni

1750 zł netto Early birds 1450 zł netto

Bilet Zaawansowany

2 dni

Wasz feedback

Opinie

Wasze opinie są dla nas bardzo ważne! Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom,
które zechciały podzielić się swoimi wrażeniami na temat konferencji E-wolucja 2018.
Poniżej kilka z nich, które mamy nadzieję, okażą się pomocne podczas zakupu biletu.

 • Udział w konferencji to dobrze wydane pieniądze. Świetnie dobrani prelegenci, konkretna wiedza oparta na praktyce, dobra organizacja eventu.

  Ponieważ planuję rozpoczęcie sprzedaży w serwisie Ebay to głównie informacje z tego zakresu były dla mnie zachętą do wzięcia udziału w wydarzeniu i nie zawiodłam się!

  Katarzyna Nowakowska

 • Jeśli chodzi o wrażenia z konferencji – jestem mile zaskoczona. To był pierwszy taki nasz event odkąd podjęliśmy się próby sprzedaży na rynkach zagranicznych. Atmosfera była bardzo przyjazna, pomimo różnego zakresu wiedzy uczestników konferencji nie odczuwało się barier czy granic pomiędzy “wielkimi graczami” a “początkującymi handlarzami”. Prelegenci świetnie dobrani, chętni do pomocy.

  Małgorzata

 • Zanim postanowiłem wziąć udział w konferencji prowadziłem sprzedaż zagraniczną na niewielką skalę. Najbardziej zainteresował mnie temat Ebay-a oraz organizacji wysyłek zagranicznych i zwrotów towarów jak również kwestie prawne związane ze sprzedażą towarów na rynkach zagranicznych. Dzięki szkoleniu pojawiły się nowe pomysły na rozszerzenie zakresu naszej działalności oraz na powiększenie grona naszych potencjalnych klientów.

  Bartosz Glinkowski

  Razem możemy więcej!

  Zostań partnerem E-wolucja 2019!

  Zostań partnerem

  Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej!

  Jeśli tak jak my jesteś zafascynowany światem e-commerce, rozwijasz swoją markę, chcesz inspirować innych i nawiązywać długotrwałe relacje biznesowe – zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy otwarci na różnorakie formy współpracy, dlatego jeśli masz pomysł, który przyniesie obopólną korzyść, koniecznie daj nam znać!

  W tym roku do dyspozycji uczestników udostępniamy stoiska firm, które będą prezentować swoje usługi i produkty. Jeżeli jesteś zainteresowany tą formą promocji, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

  2

  Dni Konferencji

  7

  Sekcji tematycznych

  2

  Rodzaje biletów

  1

  Niezapomniane AFTER PARTY

  Z nami dowiesz się więcej!

  Baza wiedzy

  Dalej zastanawiasz się czy konferencja E-wolucja jest dla Ciebie? Sprawdź koniecznie artykuły zamieszczone w Bazie wiedzy, aby przekonać się, że warto rozwijać swoje kompetencje. Baza wiedzy będzie przez nas sukcesywnie powiększana dlatego zapisz się już dziś do naszego Newslettera aby być na bieżąco!

  Newsletter

  0